Lesrooster 2020-2021

Maatregelen Covid-19

* wij volgen het NOC*NSF protocol
* iedereen boven de 13 jaar is verplicht een niet-medisch mondkapje te dragen
* tijdens het sporten mogen de sporters de mondkapjes af.
* trainers dragen gedurende de training een niet-medisch mondkapje
* volg de aanwijzingen in onze hal en/of van de trainers
* bij klachten: blijf thuis
* was vaak je handen (in ieder geval voor- en na de les)
* ouders gaan NIET mee de hal in en blijven buiten wachten na de les (op gepaste 1,5 m afstand). Uitzonderingen daargelaten (o.a. bij jonge kinderen/proeflessen, mondkapje verplicht)
* ook buiten voor bij de GTS hallen, houd 1,5m afstand en blijf niet 'samenscholen' na het wegbrengen/ophalen van de kinderen
* kinderen in sportkleding brengen naar de les
* WC is open voor de leden en wordt regelmatig schoongemaakt
* er zijn schoonmaak- en desinfectiemiddelen (handgel) aanwezig in de hallen
* neem een eigen bidon/fles mee



MAANDAG
Locatie De Helt19:30 - 20:30JackoConditie Heren
Locatie Freenrunhal17:00 - 18:00MaikelFreerun 14+ (semi gevorderd)
18:00 - 19:00MaikelFreerun 12+ (beginners)
19:00 - 20:30MaikelFreerun (gevorderd, op uitnodiging)
Locatie Turnhal16:30 - 19:30Eveline / Maaike*Selectie Turnen Dames
DINSDAG
Locatie De Woud09:00 - 10:00EllenTotal Workout 35+
Locatie Rozeboom18:30 - 19:30JolandaSenioren
Locatie Freerunhal15:45 - 16:45MichelleFreerun (groep 3-5, gemengd)
17:00 - 18:00MichelleFreerun (groep 6-8, gemengd)
Locatie Turnhal17:30 - 19:30TimSelectie Turnen Heren
Locatie Freerunhal18:15 - 19:15MichelleFreerun (groep 6-8, gemengd)
WOENSDAG
Locatie Turnhal16:30 - 19:30Eveline / Maaike / Esther*Selectie Turnen Dames
Locatie Freerunhal16:00 - 17:00EstherRecreatie Turnen (groep 7/8 en VO tot 14jr)
18:00 - 20:00TimGroepsspringen (op uitnodiging)
DONDERDAG
Locatie Turnhal16:30 - 19:30Esther*Selectie Turnen Dames
Locatie Freerunhal15:30 - 16:30MichelleRecreatie Gym (groep 3-5, gemengd)
19:30 - 21:00Britny / LorenaRecreatie Turnen/Springen 16+ (gemengd)
VRIJDAG
Locatie Freerunhal14:45 - 15:45MichelleRecreatie Gym (groep 1/2, gemengd)
16:00 - 17:00MichelleFreerun (groep 3-5, gemengd)
17:15 - 18:15MichelleFreerun (groep 6-8, gemengd)
18:30 - 19:30 (VOL)MichelleFree Jumping (groep 3-8, gemengd)
19:30 - 20:30 (NIEUW)MichelleFree Jumping (10-16 jaar, gemengd)
ZATERDAG
Locatie Freerunhal08:45 - 09:30RoyOuder/Kind Gym
09:45 - 10:30RoyOuder/Kind Gym
10:45 - 11:30RoyOuder/Kind Gym
11:45 - 12:45RoyRecreatie Gym (groep 1+2 & groep 3-5, gemengd)
Locatie Turnhal09:00 - 12:00Dieuwertje / Nico*Selectie Turnen Dames
12:15 - 13:15Britny*Recreatie Turnen (groep 3/4)
12:15 - 15:15TimSelectie Turnen Heren
13:30 - 14:30Britny*Recreatie Turnen (groep 5/6)

*deze lessen worden afwisselend mede gegeven door: Mireille, Eline, Vera en/of Loren

Proefles is gratis, vooraf aanmelden is niet nodig m.u.v. selectielessen deze zijn enkel op uitnodiging!