Lesrooster Gymnastiek- en Turnvereniging Stede Broec                 

Selectielessen zijn op uitnodiging!

Maandag:


Locatie Rozeboom        16.00 – 17.00 uur     Michelle                  Recreatie gym j/m groep 1-2

                                      17.00 – 17.00 uur     Michelle                  Recreatie gym j/m groep 3-5

 

Locatie De Helt             19.30 – 20.30 uur     Jacko                       Conditie Heren

 

Locatie Freerunhal       17.00 – 18.00 uur     Maikel                     Freerun 14+ semi gevorderd

                                     18.00 – 19.00 uur     Maikel                     Freerun 12+ beginners

                                     19.00 – 20.30 uur     Maikel                     Freerun gevorderd, op uitnodiging

 

Locatie Turnhal             16.00 – 18.00 uur     Dieuwertje              selectie turnen onderbouw dames (pré/instap)

                                     16.00 – 19.00 uur     Maaike                    selectie turnen landelijk (A) dames

                                     17.00 – 19.30 uur     Eveline                    selectie turnen bovenbouw rayon (BC) dames

                                     18.00 – 21.00 uur     Tim/Marco               selectie turnen heren

Dinsdag:

Locatie Oostersluis       09.00 – 10.00 uur     Laura                       Total Workout 35+

 

Locatie Rozeboom        18.30 – 19.30 uur     Jolanda                    Senioren

 

Locatie Freerunhal       16.00 – 17.00 uur     Michelle                  Freerun beginners groep 3-8 j/m  VOL

                                     18.00 – 20.00 uur     Boy                          Groepsspringen (op uitnodiging) VOL

 

Locatie Turnhal            16.00 – 17.00 uur     Linda/Roy                 Recreatie turnen meisjes, groep 3-4

                                     17.00 – 18.00 uur     Linda/Roy                 Recreatie turnen meisjes, groep 5-6

     16.00 – 18.30 uur     Marcel                     selectie turnen middenbouw rayon (BC) dames

                                                                                                      les van Mireille/Vera/Lorena & Eline

                                    18.00 – 21.00 uur     Marcel                     selectie turnen landelijk (A) dames                                                                         

               

Woensdag

Locatie Turnhal          17.00 – 20.00 uur     Joel                         selectie turnen heren

                                   17.00 – 19.30 uur     Eveline                    selectie turnen bovenbouw rayon (BC) dames

 

Donderdag

Locatie Turnhal          16.00 – 19.00 uur     Maaike                    selectie turnen landelijk (A) dames

                                   17.00 – 20.00 uur     Tim                          selectie turnen heren

                                   18.30 – 19.30 uur     Esther                      recreatie turnen meisjes groep 7-8 en VO

                                   19.30 – 21.00 uur     Esther                      recreatie 16+ turnen en 14+ springen

 

Vrijdag:

Locatie Freerunhal     16.00 – 17.00 uur     Michelle                  Freerun beginnersgroep 3-5 j/m

                                   17.00 – 18.00 uur     Michelle                  Freerun beginnersgroep 6-8 j/m

                                   18.00 – 19.00 uur     Michelle                  Freejumping groep 3-8 j/m

 

Locatie Turnhal          17.00 – 19.30 uur     Eveline                    selectie turnen bovenbouw rayon (BC) dames

 

Zaterdag:
Locatie Freerunhal      09.00 – 09.45 uur     Roy                          Ouder/kind gym

                                    09.45 – 10.30 uur     Roy                          Ouder/kind gym

                                    10.30 – 11.30 uur     Roy                          recreatie gym j/m groep 1-2 VOL

                                    11.30 – 12.30 uur      Roy                          recreatie gym j/m groep 3-5

 

Locatie Turnhal           09.00 – 11.30 uur     meiden                   selectie turnen middenbouw rayon (BC) dames

    09.00 – 11.30 uur     Dieuwertje/Nico      selectie turnen onderbouw dames (pré/instap)